Територіальні органи ДПС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На вебінарі – про проблемні питання бізнесу

08.07.2021 -

Відбувся онлайн семінар щодо проблемних питань, які виникають у бізнесу при спілкуванні з податковою службою та покращення сервісного обслуговування платників. Захід організувала Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» спільно з ДПС України. Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів Головного управління ДПС у Тернопільській області, а також заступник начальника відомства Петро Якимчук. Також був присутній голова територіального відділення ВГО АППУ у Тернопільській області Іван Іскерський.

Основні питання семінару стосувалися податку на додану вартість. Зокрема, під час заходу учасники обговорили питання зупинення та відмови у реєстрації податкових накладних, віднесення платників до категорії ризикових, скасування таблиці  даних платника податків, відшкодування ПДВ, а також контрольно-перевірочних заходів.

В ході заходу представники Тернопільщини надали свій ряд пропозицій щодо законодавчого врегулювання проблемних питань адміністрування ПДВ.

Як зазначив заступник начальника ГУ ДПС у Тернопільській області Петро Якимчук, подібні заходи дуже важливі для ефективної взаємодії податкової служби із платниками податків, адже на них звучать реальні питання від конкретних платників.

«Наше відомство не залишає без уваги питання, які турбують бізнес. Ми завжди відкриті до відкритого діалогу та співпраці задля створення сприятливих умов для функціонування бізнесу в області. Адже, якщо підприємництво на Тернопільщині розвивається і процвітає, зростають і надходження до бюджету, а економічна ситуація у регіоні покращується», – додав Петро Якимчук.